Září 2018

Toxická škola / Pomluvy

16. září 2018 v 21:09 My diary
Ahoj, ozývam se po měsíci a deseti dnech. A to jsem si tolikrát slibovala, že napíšu článek dřív, tolik nápadů se mi hemžilo v hlavě, ale 1. když už se dostanu na pc, většinou jdu dělat jiné věci 2. jsem všechny ty nápady zapomněla. Ale teď, když jsme zpět v příjemném školním prostředí, napadá mě opět spousta věcí, na které bych si tu mohla postěžovat. A pomluvy jsou jednou z nich.

Proč má vlastně někdo potřebu ostatní pomlouvat, klásobit s ostatními co kdo udělal a co ne, co by mohl udělat a proč dělá to, co dělá, i když to ve skutečnosti třeba nedělá, ale někdo měl prostě potřebu šířit nepravdy? Asi jsem se do té věty sama zamotala, ale chápeme smysl, ne? Proč se někdo potřebuje rýpat v životech ostatních, vyhrabat ty největší špíny a rozšířit je, jaký to má vlastně smysl? To je otázka, kterou sama sobě pokládám od té doby co jsem na střední a co jsem zjistila, že do školy právě kvůli takovýmhle lidem chodím s největší nechutí. A že jich je bohužel hodně.

Skvělým příkladem je konverzace mých spolužaček, kterou jsem zaslechla v pátek. Vypadala nějak takhle:
,,Oh shit, holky, prý se Dyrcová vyspala s tím třeťákem?"
,,No to si děláš prdel, vždyť je naprosto odporná"
,,Ne asi, ona má být panna do smrti, kráva tyvole fakt"

A když jsem tak ty holky pozorovala, jak diskutují sexuální život někoho jiného, všimla jsem si, že jim úplně svítí oči, jako kdyby si našli novou oběť, úplně se v tom vyžívaly a hltaly každé slovo, které v jejich konverzaci padlo. Jako kdyby to bylo jejich žrádlo, když to řeknu takhle. A přišlo mi to strašně vtipný, ale zároveň smutný. Oni musí mít tak prázdný životy, nebo já nevím čím to může být, že je někdo takhle odporně vlezlej.

Teď to zní jak kdyby jsem byla obětí nějakých takových drben, ale není to tak (nebo o tom aspoň nevím), jen mám na takové lidi neskutečný vztek a přijde mi to prostě a jednoduše odporný.

☆゜・。。・゜゜・。。・゜★
Teď jsem se zase jednou rozohnila u psaní článku. Je dost možné že takovéhle věci tu budete ve školním roce vídat často, protože nevím kde jinde si stěžovat na školu a její odpornosti. Zatím peace out.